O nas

Centrum Informacji Gospodarczej powstało w 2015 roku z inicjatywy Władz Gminy Stara Kamienica, w której to pro przedsiębiorcze władze obniżyły do minimum stawki podatku od środków transportowych i utrzymują je na najniższym możliwym poziomie.

W Starej Kamienicy rozumiemy, że każdy przedsiębiorca płacący tu podatki to nasz dobrodziej i sponsor i należy o niego dbać oraz ułatwiać mu prowadzenie biznesu na każdym etapie tak aby mógł być dla niego jak najbardziej zyskowny, by mógł rozwijać firmę.

Opracowaliśmy dedykowane rozwiązanie, umożliwiające szybko, prosto, bezinwazyjnie i całkowicie zgodnie z prawem płacić najniższy podatek od środków transportowych każdej firmie. Pomagamy przedsiębiorcom na każdym kroku tego procesu a także po nim.

Dzięki naszym działaniom przyciągnęliśmy do gminy ponad setkę firm, która założyła tu oddziału swoich firm.

Posiadamy biura i bazy transportowe na terenie gminy. Warsztaty i magazyny, ogrodzone i monitorowane. TO NIE ŻADNE WIRTUALNE BIURA jak to bywa w innych gminach.

Przyjedź do nas, zaparkuj swojego tira na bazie, wejdź do biura napij się kawy. 
Zapraszamy

O gminie

Stara Kamienica to gmina wiejska w województwie dolnośląskim z najniższymi możliwymi podatkami od środków transportowych.

Dowiedzie się więcej o gminie Stara Kamienica:

http://www.starakamienica.pl/