Oferujemy:

1.      Kompleksową obsługę całego procesu umożliwiającego płatność najniższego podatku. Przygotujemy wszystkie dokumenty aby obniżyć Państwa podatek w 1 dzień!

2.      Najem i obsługę biura oddziału, magazynów i bazy transportowej na terenie gminy Stara Kamienica,

3.      Prowadzenie dokumentów. Wiemy, że ludzie biznesu nie maja czasu na załatwianie wielu spraw oraz na dopilnowanie aktualizacji i poprawności istotnych dokumentów przez co nie mogą skorzystać z szeregu rozwiązań i mają problemy z obecnymi.

4.      Rejestracja pojazdów w Gminie Stara Kamienica – online, bez konieczności Twojego przyjazdu. Uzyskasz korzyści związane nie tylko z wysokością podatku od środków transportu.
Rejestrując pojazd w naszej gminie możesz oszczędzić na niższych składkach ubezpieczeniowych.

5.      Weryfikacja dokumentów i audyt podatkowy - Sprawdzimy, czy na pewno masz właściwie opłacone podatki od Twoich pojazdów.

Często sprzedajesz-kupujesz pojazdy, możliwe że nie raz umknął Ci jakiś nadpłacony podatek i mógłbyś uzyskać kwotę zwrotu? A może coś przegapiłeś i nie wiesz nawet, że możesz ponieść konsekwencje? Nie martw się zweryfikujemy i wyprostujemy każdy problem.

6.      Tworzenie i liczenie deklaracji od środków transportu bywa uciążliwe i zabiera sporo czasu. Nie musisz angażować do tego swoich pracowników ponieważ możemy to zrobić za nich.